Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn5202.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
68
251
897
4592
407733
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 27 гостей та немає учасників

Share

«Speaking Clab» в бібліотеці

Протягом 16, 17 жовтня в літературній вітальні ім. Спиридона Черкасенка при центральній районній бібліотеці було весело і гамірно.  Тут  проходили засідання  розмовного клубу  «Speaking Clab», до якого завітав волонтер із Великобританії  Джон Крістофер Патісон (John Prittus)

.           Звичайно, особливістю розмовних клубів є те, що на зустрічі запрошують носіїв мови, адже коли збираються лише українці, то вони мимоволі переходять на українську мову, а в компанії іноземця це зробити складніше. Тому учні шкіл, гімназії,  студенти аграрного коледжу і просто користувачі бібліотеки  залюбки взяли участь у спілкуванні з Джоном. Завжди цікаво перевірити свій рівень володіння іноземною мовою у живій невимушеній розмові. Тим паче, що Джон – співрозмовник цікавий. Адже він був льотчиком, побував більше ніж у 40 країнах світу та і про англійські традиції та звичаї міг розповісти чимало.  Всі учасники демонстрували свої комунікативні уміння і навички з англійської мови, розпитували Джона про його враження про Україну, про наше місто, про міста світу, в яких він побував. Він, у свою чергу, цікавився планами на майбутнє, хобі своїх співрозмовників. На завершення  Джон Патісон розказав про своє правило успіху – завжди наполегливо працювати для досягнення  поставленої мети.

 Ці зустрічі відбулися за сприяння  ГО «Флокс» і проходили в невимушеній атмосфері, яка дозволила людям розслабитися і отримати задоволення від спілкування англійською мовою.

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com