Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn4760.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
83
251
913
4608
407749
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 34 гостей та немає учасників

Share

День здоров’я «Здоровий спосіб життя: їж, тренуйся, живи!»

    7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я.

 

  Здоров'я -  це безцінний дар, який підносить людині природа. Без нього дуже важко зробити життя цікавим і щасливим. Здоров'я, перш за все, залежить від  людини,  від того, як вона про нього піклується, від способу життя.

 

   Гіппократ сказав: «Людина на стільки здорова і молода наскільки здоровий її хребет». Які є види масажу розповів реабілітолог Сільвестров Ю.П. Він показав, як правильно робити масаж.

 

   Фізична активність сприяє нормальному фізичному розвитку, підвищенню імунітету, запобігає розвитку хронічних хвороб. Про це присутнім розповідали: тренер фітнес клубу Бєлінська А.І.,учасник районних та обласних спортивних змагань Луценко А.І.,Крикун В.Г. А тренер фітнес – клубу Бєлінська провела майстер клас для учнів ЗОШ №1.

 

   Правильне харчування – основа здорового способу життя. Воно сприяє зниженню захворюваності, поліпшенню психологічного стану, а саме головне – підвищенню працездатності. Про це розповів прихильник здорового способу життя Лукащук В.П.

 

   Потім  ведучі Торопчина Л.В. та Кушнір О.В. запросили всіх присутніх на 50 – метровий забіг. Переможців забігу нагороджував Крикун В.Г.

 

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com