Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn5202.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
174
224
174
5436
408577
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 32 гостей та немає учасників

Share

Вечір полум'яних почуттів

День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято  активно відзначається молоддю щорічно 14 лютогоДень Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят.

 Достовірних даних про те, де саме зародилася традиція святкування — немає, одні вважають батьківщиною знаменного дня — Англію, інші — Францію. За переказами, День Святого Валентина вшановує великомученика Валентина — священика, який всупереч наказу імператора Клавдія ІІ, що забороняв молодим чоловікам мати сім'ю, таємно вінчав закоханих. Правитель вважав, що самотній чоловік, не обтяжений сімейним побутом, має шанси стати кращим воїном, оскільки його думки зайняті тільки майбутніми битвами. Незабаром дії священика були розсекречені, сам Валентин постав перед судом, піддався жорстоким тортурам і згодом був страчений. В ніч перед стратою він написав своїй коханій лист — признання в любові у віршованій формі. Згодом такі листи стали називати «валентинками». Дата смерті великомученика і припадає на 14 лютого.

 

В центральній районній бібліотеці відбулося засідання молодіжного клубу «Діалог»  на тему «Вечір полум’яних почуттів». Працівники відділу обслуговування Кушнір О., Васильєва Т.В., Торопчина А. розповіли з чого почалося  святкування Дня Святого Валентина,як його святкують в Італії, Англії, Японії та інших країнах. Для членів клубу провели конкурси: «Будь уважним», «Мотальниці», «Склади пазли», «Хазяйновита людина», «Жартівливі Ситуації», «Відгадай мелодію» та інші. Всі присутні  отримали призи, а саме головне  - позитивний заряд енергії.


 


Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com