Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn1957.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
182
224
182
5444
408585
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 35 гостей та немає учасників

Share

Дзвенить струмочком рідна мова


21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови. Для більшості громадян України українська мова — не тільки державна, але й рідна. Це та мова, якою вони вчилися розмовляти, яку чули з самого дитинства.

 Міжнародний день рідної мови досить молоде свято. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.  

 Починаючи з 21 лютого 2000 року цей день відзначаємо і ми українці. Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат  тисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.


 З нагоди цієї дати в центральній  районній бібліотеці було проведено  мовну годину «Дзвенить струмочком рідна мова» для студентів аграрного коледжу. Наша українська мова має свою багату, але непросту сповнену радісних і трагічних подій історію. Мову забороняли, пробували знищити, але вона, мов неопалима купина ставала ще сильнішою, яскравішою. Бо її носієм є народ – волелюбний, талановитий, доброзичливий. Про це йшла мова на  заході. Користувачі бібліотеки  мали змогу ознайомитися з інформаційним відеоматеріалом, прийняти участь у конкурсах, вікторинах, прослухати  гуморески українських письменників рідною мовою.  На заході була присутня  депутат районної ради Галина Миколаївна Сенчина, яка виступила перед присутніми,  зробила екскурс в історію становлення української мови, звернула увагу  на красу та милозвучність української мови, закликала молодь вивчати мови, бо чим більше людина знає мов,тим вона розумніша.   Подарувала для користувачів дитячої та дорослої  бібліотеки  добірку творів українських авторів  О. Кобилянської, Л. Українки, О. Волкова, В. Нестайка.  

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com