Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

123123123.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
173
224
173
5435
408576
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Share

Війна. Чужа. Неждана. Непотрібна.

10 лютого в приміщенні читального залу відбулася година пам’яті "Не всі повернулися з чужої Афганської війни", присвячена 27-ій річниці з дня виведення військ з Афганістану. Чужа війна…Дев’ять років, один місяць і дев’ятнадцять днів понад 160 тисяч українців брали участь у цій війні. Додому не повернулися більше трьох тисяч наших земляків, 8 тисяч отримали поранення, 6 тисяч стали інвалідами. На захід були запрошені  студенти  аграрного коледжу, які зустрілися із  нашим земляком, воїном-інтернаціоналістом  Зубенком Віктором Анатолійовичем. Спогади  про  страшні реалії війни перенесли присутніх в атмосферу вірності військовому обов’язку та доблесті воїнів, що дали присягу Батьківщині. Поетичні рядки, що прозвучали на зустрічі ще раз нагадали, якою жорстокою була війна.

Війна. Чужа. Неждана. Непотрібна

Геройство. Біль. Дочасна сивина

Прокляття чаша випита до дна.

Жорстока тиша. Вибухоподібна

 Ведучі  - Ольга Кушнір та Тетяна Васильєва розповіли, що  Новобужжя має свій рахунок у сумній статистиці цієї війни – п’ятеро  молодих хлопців загинули – Болдусєв Володимир, Литвин Микола, Ніколаєнко Микола, Поволя Валерій, Харчук Іван. Присутні вшанували світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя увійшовши в безсмертя, хвилиною мовчання. Бої закінчилися, а історія - вічна. Афганська війна в пам’яті людства ще буде жити довго, тому що історія написана кров’ю солдатів і матерів. Покоління, обпалене її вогнем, як ніхто засвоїло військові і моральні уроки тієї героїчної і трагічної афганської війни.


Заходи по вшануванню подвигу воїнів-інтернаціоналістів буде проведено у всіх бібліотеках-філіях. Організатори заходів ставлять за мету  вшанування учасників бойових дій на території інших держав, збереження історичної правди про бойові події у Афганістані, знайомство краян, зокрема підростаючого покоління  з воїнами-інтернаціоналістами, що проживають у нашому  районі.

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com