Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3871.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
77
251
906
4601
407742
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 30 гостей та немає учасників

Share

Україна : спільна відповідальність за майбутнє


16 грудня у Новобузькій  районній бібліотеці відбулася зустріч студентської молоді  аграрного коледжу із учасником Революції  гідності на тему: «Україна : спільна відповідальність за майбутнє». Учасники круглого столу обговорили причини, досягнення та перспективи революції. Зазначили, що винні у злочинах проти активістів Майдану досі не покарані, а вимоги не реалізовані. Присутні дійшли до висновку, що під час Революції гідності люди стали більш свідомими та активними.

"Минув рік після подій на Майдані. Час підбити підсумки, проаналізувати події, чого ми сьогодні досягнули. Адже потрібно пам'ятати, за що боролись люди, і не зраджувати ідеї Революції гідности", – зазначила ведуча заходу – завідуюча відділом обслуговування районної бібліотеки  Кушнір О. В.


Зустріч розпочалася із відео за матеріалами каналу ТСН. Активіст  Євромайдану -  новобужанин  Язловіцький О. М.  розповів присутнім про події тих днів, у яких він брав  безпосередню участь, відповів на запитання. Бібліотекою також була підготовлена відео-презентація  світлин новобужан -  учасників майдану.

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com