Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

sam_7758.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
77
251
906
4601
407742
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та немає учасників

Share

День пам'яті та надії

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

Сьогодні в Новобузькій районній бібліотеці для студентів аграрного коледжу, пройшов урок мужності «День пам’яті та надії», присвячений  жертвам  Другої  світової війни.

Молодь дізналася про ті страшні події, як фашисти знущалися над мирними жителями та полоненими, як руйнували міста та села… Але незважаючи на все, наші діди та прадіди, будучи ще зовсім молодими відстоювали нашу незалежність ціною власного життя.

Студенти переглянули відеофільм зі спогадами наших ветеранів новобужан, ознайомилися з літературною виставкою, присвяченою до Дня Перемоги.

 Бібліотекарі провели презентацію книги слави «Вам вклоняються вдячні нащадки» — видання, в якому зібрано імена фронтовиків Новобузького району Миколаївської області, які боролися з окупантами в 1941 – 1945 роках і після Перемоги над ворогом повернулися до мирного життя. Ця книга доповнює документальні видання, в яких зафіксовані історичні події і їх дійові особи — наші земляки.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com