Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3820.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
69
251
898
4593
407734
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 30 гостей та немає учасників

Share

Година спілкування "Цікаві книги, прочитані нами"

Година спілкування «Цікаві книги, прочитані нами» була проведена 14 лютого з членами клубу «Любава». Користувачі із задоволенням ділилися враженнями від прочитаних творів. Серед улюблених жанрів членів клубу є історичні романи. Не втрачається інтерес до книг про здоровий спосіб життя, народні засоби лікування та кулінарні рецепти. Бібліотекар провела огляд нових надходжень сучасних українських авторів – таких, як Ірен Роздобудько, Василь Шкляр, Володимир Лис, Людмила Таран, Дмитро Кешеля, Мирослав Дочинець.


"І знову свято йде до нас: новорічні конкурси"

Щороку приходить Святий Миколай у кожну господу з миром і дарунками. Для багатьох з нас це свято Милосердя, свято Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Засідання клубу «Діалог» «І знову свято йде до нас: новорічні конкурси» відбулося в центральній районній бібліотеці. Працівники відділу обслуговування підготували святкову виставку – композицію «Блиск новорічних вогнів», розповіли легенду про Святого Миколая, а потім – були конкурси «Вгадай приказку», «Відгадай мелодію», «Новорічний конкурс», «Алфавіт» та інші. Також присутні давали правильні відповіді на вікторину, відгадували загадки.

 

Всі члени клубу отримали подарунки."Зупинись час хоч на хвилинку"

Засідання клубу «Любава» на тему «Зупинись час хоч на хвилинку» відбулася в літературній вітальні ім. С. Черкасенка.

Члени клубу «Любава» спілкувалися між собою розповідали цікаві життєві історії. Сподобалась присутнім сімейна історія Дідухової Л.Т., а Смоляр В.П. прочитала гумореску П. Глазового «Як Кузьму провчила жінка мила», Копійка А.А. виконувала українські народні пісні.

Бібліотекар Міздрюк Л.В. ознайомила членів клубу з новинками літератури.


Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com