Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3830.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
80
251
909
4604
407745
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 37 гостей та немає учасників

Share

Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Щиро запрошуємо в Книгоград!

Іменини! іменини!...
Всі приходять неодмінно
В час днів весняних
На щорічне свято книг.

Традиційно навесні в Україні наша, Новобузька районна бібліотека для дітей, проводить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Наші читачі його люблять і чекають з нетерпінням. Це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття. Зустрічі з найулюбленішими письменниками, їх новими книжками, книжкові іменини, літературні подорожі, ігри та вікторини, різноманітні конкурси та акції, презентації — і все це супроводжується приємними несподіванками. За приємні несподіванки працівники бібліотеки для дітей вдячні: Гайдар В., Рурич А., Бурдунюк С., Сліпкова Т.

У чарівний світ відкритої книги вхід доступний кожному. Тож не лінуйтеся читати, розширюйте свій кругозір, вчіться у книг добру та справедливості і ви неодмінно станете справжньою Людиною з великої літери. Адже книга –це запорука успіху!

Цього року у бібліотеці  Всеукраїнський тиждень дитячого читання мав назву«Щиро запрошуємо в Книгоград!», проходивс з 21 по 25 березня 2016р, гостями районної бібліотеки для дітей  були вихованці дитячого садочка «Малятко», учні 6 класу Новобузької гімназії та учні 6-В, 8-А класів Новобузької ЗОШ №1 І – ІІІ ступенів. Запрошені мали змогу поспілкуватися з О.С.Репіхович, авторкою книги «Житній сніп» та ін., погратися в цікаві ігри, помандрувати сторінками дитячих книг, а працівники завжди з нетерпінням чекають зустрічі з бажаючими.

Всім мирного неба, міцного здоров’я, достатку та благополуччя!

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com