Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn1957.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
174
224
174
5436
408577
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 32 гостей та немає учасників

Share

Випускний Бал Школи юної леді " Панночка на всі 100%"

Випускний бал в школі юної леді « Панночка на всі 100%»

Ну от і все !

Як один день пробігло 2 місяці в школі юної леді « Панночка на всі 100%»  які були наповнені радощами, новими знаннями та здобутками. Дні прекрасні

і незабутні., цікаві та захоплюючі. І ось 12 травня  настав день, коли ми запросили наших прекрасний панночок на їх останнє засідання в школі юної леді. Засідання знань, нових здобутків, досягнень. любові і  прощання.

Кожна юна панянка показала себе в усій красі на випускному дефіле та отримала диплом школи юної леді « Панночка на всі 100%» які вручила дівчаткам Директор КЗ «Новобузька ЦБС» Кочерга Л.Г. Дівчаток привітав голова районної адміністрації Іванов С.В. та Капустіна А.І. активний громадський діяч та спонсор, подарувала чарівним панянкам прощальніподарунки.

 

 

Школа юної леді " Панночка на всі 100%"

                          Фотосесія юних панночок.

Хто з дівчаток від великої до малої не мріяв побувати в ролі моделі й стати учасницею справжній фотосесії?

 

Та мабуть таких ми не знайдемо. Тож учениць Школи юної леді « Панночка на всі 100%» чекав сюрприз. Справжня й перша в їхньому житті фотосесія. Всі дівчатка отримали завдання створити свій образ відповідно  знань набутих на минулих засіданнях. Юні панночки вчилися бути впевненими у собі, відкритими та гарними, невимушено та природно поводитися  перед об’єктивом фотоапарату.  Всі справилися з завданням на 12 балів! 


Школа юної леді " Панночка на всі 100%"

Школа юної леді продовжує активно працювати!

З давніх часів гордістю кожної молодої дівчини була здорова, довга коса тому п’яте  засідання школи юної леді « Панночка на всі 100%» було присвячено питанням догляду за волоссям.

 

Юні панянки відвідали салон краси а один з  кращих перукарів – стилістів Новобужжя Остапенкова Ірина повідала їм секрети догляду за волоссям про які повинна знати кожна леді, щоб мати приголомшливий вигляд завжди. Також дівчатка познайомилися та мали змогу поспостерігати за роботою майстра, цікавими елементами виконання стрижок та створення зачісок.

Школа юної леді " Панночка на всі100%"

Психологічний тренінг « Не май 100 рублів, а май  сто друзів»

Тема дружби важлива, багатогранна та цікава. В усі часи дружба вважалася безграничною  цінністю, тому велику увагу в школі юної леді « Панночка на всі 100%»  приділяється саме темі дружби.

Дійсно добре мати багато хороших друзів, дружба дорожча грошей та багатства. 

Основним завданням тренінгу були питання :         

Ø  Що робити , щоб зберегти старих та знайти нових друзів?

Ø  Як ви розумієте слово дружба?

Ø  Хто такий друг?

Ø  Навіщо дружба потрібна людям?

Завдяки цікавим тестам та психологічним  вправам діти вчилися розуміти поняття дружби, вчилися бути справжніми друзями та познайомилися з «Констетуцією дружби», яку самі й склали  за допомогою вправи

 « Справжній друг це…».

Учениці школи вчилися, як правильно  заводити нових друзів, спілкуванню та проводити цікаво  свій час в їхньому товаристві.

Домашнім завданням засідання було, намалювати портрет свого кращого друга  й прочитати українську народну казку « Батьківські поради», Ю. Ярмиш « Добре серце», « Найкращий подарунок».

 

 

Святкове дійство: "Святий Божий Миколай, до малечі завітай"

Передноворічні  свята об’єднують людей  морально та духовно, зігріваючі теплом слова та відкритістю душі.

То ж19 грудня в стінах районної бібліотеки для дітей, з членами клубу « А у нас все для вас», відбулося Святкове дійство, під назвою: «Святий, Божий  Миколай до малечі завітай».

До дітлахів на свято завітав Божий посланець , Янгол, який розповів їм історію народження та життя Святого Миколая. Разом з Янголом відвідав малят ще й чортик, що прийшов розповісти Миколаю  про всі дитячі пустощі та гріхи й мав на меті перешкодити малечі отримати довгоочікувані подарунки.  Діти розповідали вірші, відгадували загадки, співали пісні , приймали активну участь в конкурсах й доказали святому Миколаю, що достойні подарунків.

 

Наприкінці свята школярі отримали подарунки а  їхні батьки масу позитивних емоцій та задоволень від перегляду святкового дійства за участю їхніх дітей.
 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com