Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn4763.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
172
224
172
5434
408575
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 33 гостей та немає учасників

Share

Інформаційна година "Безпека в Інтернет - понад усе!!!"

Бурхливий розвиток комп’ютерних технологій і широке розповсюдження доступу до мережі Інтернет відкриває великі можливості для спілкування і саморозвитку. Дорослі розуміють, що Інтернет – це не лише джерело можливостей, але й джерело загроз.  Інтернет є важливим інструментом для особистого спілкування. Проте ним можуть також зловживати, наприклад, використовувати для розсилання комп'ютерних вірусів і небажаної пошти, отримання інформації особистого характеру для краж, шантажу, переслідувань, розповсюдження і залучення до порнографії, інформування про сайти, небезпечні для людей, наприклад, про секти, наркотики та їх виготовлення, суїциди, різні види насильства. Ось чому важливо бути обізнаним з питань інформаційної безпеки.

День безпечного Інтернету (Safer іnternet day) прогресивне людство відзначає в другий вівторок  лютого, адже дана проблема давно вже стала однією з глобальних. Цю традицію запровадили в Європі в 2004 році, бо питання інформаційної безпеки виявилися актуальними для різних країн світу. В тому, щоб зробити Інтернет чистішим і безпечнішим, без хакерів, терористів, спаму зацікавлений будь-який Інтернет-користувач. Кожний шостий житель Землі регулярно працює у Всесвітній мережі, а в розвинутих країнах її колапс може призвести до колапсу цивілізації. Сьогодні електронною павутиною користується кожен п'ятий українець.

 

Важко уявити життя сучасної людини без Інтернету. Ми знаходимо потрібну інформацію, працюємо, спілкуємося на відстані, проводимо вільний час. Але світова павутина має й небезпеку. Відео і фото еротичного змісту, незаконний контент, розголошення приватної інформації.    

Водохреща

Ось і завершився зимовий цикл новорічних

свят прекрасним святом Водохреща, яке

працівники Новобузької районної бібліотеки провели разом із запрошеними гостями: колективом «Веселинка», клубом «Любава» та

учнями 4- В класу Новобузької ЗОШ №1,

членами дитячого клубу «А у нас – все для вас» — це чисто християнський звичай,

що прийшов до нас на Україну разом із християнством і зайняв одне з

найповажніших місць серед традиційних свят нашого народу.

Нехай Хрещення

Господнє в хату,

Радості вам принесе багато,

Розбудить приспані Надії,

Добром і Щастям Вас засіє,

Водицею окропить та любов’ю,

І подарує вам міцне здоров’я!

Вітаємо з Хрещенням Христовим!

 

 

25 - річчя Незалежності України.

 

Працівники центральної  районної бібліотеки та бібліотеки для дітей, спільно з бібліотеками філіями № - 5 і №- 4 представили цікаву творчу виставку під назвою « Україна від А до Я» до 25 річчя незалежності нашої величної держави.

Користувачі бібліотеки  новобужани  та гості міста Новий буг моли змогу  переглянути не лише книжкові  бібліотечні перлини  а й помилуватися творчими здобутками бібліотечних працівників та найактивніших користувачів бібліотечної системи.  Робот з декоративно прикладного мистецтва, бісероплетіння, в’язання, вишивки, квілінгу  далеко не все цікаве, що могли запропонувати бібліотекарі своїм гостям. Кушнір Руслана активна  користувачка  дитячої бібліотеки  представила спільну з мамою творчу виставку: « Краса довга коса» на якій можна було переглянути вироби  й прикраси для волосся(бантики, заколочки, обручі, ризиночки далеко не весь список сімейних виробів Кушнір Руслани та її мами Тетяни). Продовжилося свято веселими вікторинами та конкурсами які підіймали настрій не лише малечі а й дорослим глядачам. Всі гості отримали пам’ятні сувеніри цукерки які були зроблені у вигляді українського прапору де  були написано привітання  зі святом та реквізити бібліотеки. Свято 25 річчя незалежності України пройшло на славу. Нехай живе та процвітає наша дорога  країна!

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com