Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3882.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
138
137
612
1316
337851
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 6 гостей та немає учасників

Share

Історія Ганнівської сільської бібліотеки-філії КЗ "Новобузька ЦБС"

Ганнівська сільська бібліотека-філія Новобузької ЦБС

           Ганнівська сільська бібліотека була відкрита в післявоєнні роки . Першим сільським бібліотекарем була Моспаненко Марія Данилівна . Приміщення бібліотеки знаходилось в центрі села на цьому ж місці де й тепер в старій невеликій хаті, фонд бібліотеки спочатку був невеликим і поповнювався за рахунок колгоспу « Маяк комунізму» . Потім працювала Оверченко Бела Яківна - єврейка по національності. 

В 1964 році збудували нове приміщення будинку культури і фонд бібліотеки перенесено в нове приміщення . Для бібліотеки виділили одну велику кімнату. В будинку культури було парове опалення. Читачі мали змогу відвідувати бібліотеку де було тепло та затишно , багато квітів.

Дубова Любов Петрівна прийшла на зміну в 60 -х роках. Фонд бібліотеки вже налічував більше 7 тисяч примірників книг та багато періодики для дорослих і дітей . В 1971 році в бібліотеку прийшла працювати Коваленко Любов Іванівна , яка мала фахову освіту. Працювала Любов Іванівна до 1976 року. В Ганнівській сільській бібліотеці по 1978 рік працювала бібліотекарем Шульга Оксана Василівна нині завідуюча Новополтавською сільською бібліотекою.

В 1978 році в червні місяці фонд бібліотеки прийняла Рева Марія Петрівна, яка віддала бібліотечній справі 16 років. На той час бібліотекар - читала лекції на тваринницькій фермі, в полі , в мехзагоні . Готувала книжкові виставки і розміщували їх там де працювали жителі с. Ганнівки та с. Ганнівка-2. Інформувала колгоспників про нові надходження , розповідала про політичне життя уряду.

Фонд Ганнівської сільської бібліотеки в 1980-х роках налічував до 10 тисяч примірників . Дуже багато різноманітної періодики надходило до бібліотеки , та й жителів села було удвічі більше ніж тепер . Але бібліотека завжди буде носієм інформації для населення.

В 1994 році фонд бібліотеки прийняла Шишкіна Л.В., Яка працює і тепер. В 2006 році бібліотечний фонд перенесено в приміщення де колись знаходилась колгоспна контора . В бібліотеці зроблено ремонт , дитячий фонд розміщений окремо від дорослого , є постійнодіючі книжкові виставки . Користувачі бібліотеки мають вільний доступ при виборі книг.

Ганнівську сільську бібліотеку залюбки  відвідують дорослі, молодь і діти . Для дорослих діє клуб цікавого дозвілля «Бригантина» , для дітей - клуб «Романтик». На сьогодні фонд бібліотеки налічує -6751 тис. примірників.

 

(Члени клубу "Бригантина")

 

Головним завданням бібліотеки є популяризація книг з різних галузей знань , виконання запитів користувачів бібліотеки та залучення читачів до бібліотеки , проводячи різноманітні масові заходи.

 

(Члени клубу "Романтик")

Джерела  інформації :

Дубова Л. Росте число читачів/ Л.Дубова//Вперед.-1966.-25 січня

 Рева М. Пропаганда політики партії/М.Рева//Вперед.-1982.-12 червня

 Рева М. Щоб настрій був чудовий/М.Рева//Вперед.-1985.-7 липня

Гострик М. На вогник бібліотеки/М.Гострик//Вперед.-1988.-13 травня

 Сумарна  книга – 1975рік. 

 Спогади  сільського бібліотекаря  Л.І. Коваленко.

Автор:Завідуюча  Ганнівською  сільською  бібліотекою –філією  Л.В. Шишкіна.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com