Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn4872.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
145
109
815
2630
349820
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 10 гостей та немає учасників

Share

Наше здоров’я в наших руках: день інформування


День інформування « Наше здоров’я в наших руках» проведено в Ганнівській бібліотеці філії з нагоди дня боротьби з тютюнопалінням. На захід запрошено фельдшерів Ганнівського ФАПу   - Барабанову О.П та Почтар А.Б. Бібліотекар разом з медпрацівниками  проінформувала присутніх про  згубні звички та засоби їх подолання.  Присутні  ділилися своїми проблемами та порадами. Бібліотекар навела кілька фактів про шкодутютюнопаління,  посилаючись на відповідну  літературу та  періодичні видання. Підбиваючи підсумок,   дійшли спільної думки про необхідність посилення  інформаційної роботи особливо з молодими мамами,  молоддю та підростаючим поколінням,  даючи добрий приклад здорового способу життя, насамперед у сім’ї та у колективі.

«Хочеться жити на втіху, частіше помирайте від сміху…»

День усмішки «Хочеться жити на втіху, частіше помирайте від сміху» проведено в Ганнівській бібліотеці – філії  Присутні  під час заходу гарно відпочили.  З гумором згадали про жарти своїх дітей та родичів, змагалися на кращий анекдот своєї молодості, відгадували загадки – жарти. Найактивніші були Шамрай В.Й., Скирда Н.І., Рева М.П. Дубова Н.І. Головне надбання від заходу – заряд позитиву

Книжковий перегляд «Літературні скарби Миколаївщини»

Ганнівська бібліотека  підготувала книжковий перегляд «Літературні скарби Миколаївщини», присвячений миколаївським літераторам – ювілярам.  Захід відвідали учні 7 -9 класів Ганнівської школи.  Завідуюча бібліотекою Л. Шишкіна  ознайомила дітей з творчістю В.Бойченка, Е.Январьова, Л.  Чижової, М. Вінграновського, С.Черкасенка та презентувала літературну антологію Миколаївщини  «Живлюща сила Ємигії» із нових надходжень  Учні зацікавилися творами  М.Вінграновського та  С. Черкасенка.

Українкою я народилася

 

З нагоди березневих свят у  приміщенні Ганнівського сільського будинку культури  відбулася літературно – музична година «Українкою я народилася». Учасниками цього заходу   стали користувачі бібліотеки -   члени жіночого клубу  «Бригантина», молодь та діти. Жителів громади привітали з весняним святом гарними піснями, які виконали члени клубу « Бригантина»  В. Шамрай , А.Березуцька, Н. Скирда, Н. Іванко, О. Зверковська . Члени дитячого клубу « Романтик»  підняли настрій веселими гуморесками, а  студентка педколеджу  В. Коренда виконала гарну пісню про маму.

Зупинимо СНІД разом


 Метою виховної години  « Зупинимо СНІД разом»  була популяризації здорового способу  життя серед підлітків, молоді, формувати гігієнічні уміння. Закріпити знання щодо безпечної поведінки.     На виховну  годину запросили фельдшера Барабанову О.   Дітей проінформували  про хворобу та провели  вікторину « Міфи і факти про ВІЛ/ СНІД», вправу « Ситуації в яких ми ризикуємо». Проведено дискусію  і вправу « Як можна висловити підтримку і надати допомогу віл позитивному знайомому , другу». Бібліотекар  Шишкіна Л.  ознайомила присутніх з книгою С.Талан  « Коли ти поруч»  та вручила  кожному « Пам’ятку безпеки», які виготовила сама . 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com