Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

111.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
71
224
71
5333
408474
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 22 гостей та немає учасників

Share

Конкурсна програма «Козаку найперше – воля, козаку – найперше – честь»

У літописі українських земель є славний період козаччини, який тримав майже 300 років (з 1550 по 1828 рр.). Козацтво стало організованою військовою силою, яка боронила наші землі від нападів турків і татар, від польських та московських колонізаторів, а також від розпродажу між українськими магнатами. Козаки були сміливими, дисциплінованими, витривалими, гордими і вільними людьми.

Конкурсна програма «Козаку найперше – воля, козаку – найперше – честь» провели працівники відділу обслуговування для студентів аграрного коледжу.

Студенти активно приймали участь у конкурсах : «Дно бочки», «Бій півнів», «Майстерні художники - козаки», «Рукопашний двобій», давали відповіді на запитання вікторини «Чи знаєш ти добу козацтва?», продовжували козацькі прислів’я .

 

Найактивніші учасники отримали призи.

«Тихо осінь ходить гаєм…»

Осінь - Художниця, розмальовує дерева у жовто-червоний колір.. Осінь -  Чарівниця усе змінює на свій лад і золотою палітрою навіює надію,бо потім знову настане весна,  хоча листя поволі опадає на землю.

Щоб діти повніше відчули красу рідної землі районна бібліотека для дітей провела Свято Осені «Тихо осінь ходить гаєм…» для першокласників  Новобузької ЗОШ №10.

Дітей вітали Ведуча (О.Сухорукова), Пані Осінь (Л.Торопчина), Пан Соняшник (Ю.Крикун). Щедра красуня Осінь завітала  із гостинцями:  фруктами та овочами, забавками, загадками, танцями, піснями та віршами.  Діти залюбки брали участь у конкурсах та естафетах, вигравали смачні солодкі  призи і радо вітали таку чудову, добру, гарну та щедру  українську осінь!


 

"Мобільна бібліотека"

Шановні Новобужани!

З 11червня 2015 року за ініціативи працівників Новобузької центральної районної та районної бібліотеки для дітей розпочала діяти «Мобільна бібліотека».

Акція проходить  щодня з понеділка по п’ятницю з 8:00–16:00 біля фонтану, що знаходиться напроти районної бібліотеки, за адресою вул. Леніна, 45.

Запрошуємо всіх мешканців міста — від найменшого до найстаршого ознайомитися з періодичними виданнями та книгами.

 

Всі охочі мають змогу відпочити,  знайти щось цікаве для себе та почитати на свіжому повітрі, поспілкуватися і поділитися враженнями з однодумцями та просто зарядитися позитивним настроєм.

Вечір-спомин "Чорнобиль..."

Чорнобиля гіркий полин

На серце ліг незримо й тяжко,

І плине над землею дзвін

Із тихим стогоном протяжно.

 

Нещодавно в Новобузькій районній бібліотеці для студентів аграрного коледжу відбувся вечір-спомин «Чорнобиль… У слові цім бринить і жаль, і відчай…» до Дня Чорнобильської трагедії.

Присутні зібралися, щоб згадати події, які відбувалися в квітні 1986 року в місті Чорнобилі, вшанувати пам’ять тих, хто загинув і постраждав у тій страшній катастрофі.

Бібліотекарі поділилися спогадами, розповіли молоді як прекрасний сонячний день в одну мить став найстрашнішим днем в нашій історії.

 

Студенти ніби поринули в минуле, переглянувши відеохроніки  «Прип’ять — до та після», згадали ліквідаторів полум’я на Чорнобильській АЕС.

Брейн-ринг "Екологія і здоров'я"

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

З цієї нагоди в Новобузькій районній бібліотеці для студентів аграрного коледжу проведено  брейн-ринг «Екологія і здоров’я», метою якого стала популяризація здорового способу життя та збереження довкілля.

Студенти розділилися на дві команди та завзято змагалися за звання переможця — відповідали на запитання вікторини, висловлювали свої думки щодо покращення екологічного становища. 

По закінченню заходу, молодь  переглянула  книжкову виставку «Екологія життя, екологія душі», де представлена література про природу нашого краю, екологічні проблеми тощо.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com