Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn4874.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
85
224
85
5347
408488
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Share

Вечір-зустріч з Анатолієм Кислим "На крилах пам'яті"

Нещодавно в літературній вітальні імені С. Черкасенка в центральній районній бібліотеці відбулася зустріч шанувальників з Анатолієм  Єгоровичем Кислим — відмінником освіти України, членом Національної спілки журналістів України, поетом, художником, Героєм  Міжнародної енциклопедії «Кращі Люди» у рубриці «Славні сини і дочки України». 

Перше слово сказала начальник відділу обслуговування бібліотеки О.В. Кушнір. А потім про свій життєвий і творчий шлях розповів А. Кислий.

А.Є. Кислий — шанований фахівець і поет. Його збірку «На крилах пам’яті», куди ввійшли поеми, вірші, лірика, гумор і пісні, читають не лише в Миколаївській області. Є вона і в особистих бібліотеках жителів Києва, Мінська, Вознесенська, Кривого Рогу, Первомайська, Німеччини, Італії, півострова Діксон, острова Маврикій. Багато віршів Анатолія Єгоровича настільки мелодійні, що з них у співавторстві з місцевим композитором Євгеном Джумигою вийшли красиві пісні. Свої твори поет сам й ілюструє. Він досконало володіє майстерністю художника. Його портрети й пейзажі вражають реалістичністю й глибоким змістом.

         Нещодавно А. Є. Кислий завершив роботу над документальним дослідженням шляху 3-го Бузького Уланського полку «Звіяні вітром історії», яке публікувалось в районній газеті «Вперед». Готує до друку книгу.
           З теплими, щирими словами подяки до Анатолія Єгоровича звернулись місцеві поетеси Н.О. Гуржій та А.В. Котляр. Вони в душі бажали А. Кислому міцного здоров’я на довгі літа та нових чудових творів. 

"Україна - єдина держава"

            

Урок єдності, дружби на тему «Україна єдина держава» провели для студентів аграрного коледжу працівники районної бібліотеки: Кушнір Ольга Василівна, Васильєва Тетяна Василівна, Томинець Ольга Сергіївна.

 

 

             Присвятили цей урок тим подіям, які відбуваються в Україні, тим людям, які відстоюють незалежність нашої держави на сході України, які боролися за становлення справедливості на Євромайдані.

Єднайтесь люди, в кого ще жив

В душі любов до рідної країни,

Бо у дитини мати лиш одна,

Одна у нас єдина Україна.

 

Епіграфом першого уроку були слова Дж. Кенеді «Не запитуй, де твоя Батьківщина, — запитай, що ти можеш зробити для своєї Батьківщини».

Присутні поділилися своїми думками про те, як вони розуміють патріотизм?

Що для них є Батьківщина?

Якою вони бачать Україну через 10 років?

Як вони розуміють вислів «Бути господарем на своїй землі».

Потім всі присутні складали пазл емблеми першого уроку «Україна — єдина країна». 

 

Акція "Твій голос за мир!"

           З 1 вересня працівники бібліотек Новобужжя  активно долучилися до участі  в Акції «Твій голос за мир!», мета якої – збір підписів під зверненням, що буде направлено від тисяч українців, в тому числі новобужан, Президенту України Петру Порошенку, Президенту Російської Федерації та Генеральній  асамблеї ООН.

 

Жителі міста охоче ставили свої підписи під зверненням, адже  незважаючи на вік і мову спілкування, політичні погляди і віросповідання МИР завжди буде найціннішим, про що може мріяти кожна людина.

           За мир у всьому світі – 

            Це значить: за народ,

            За колоски налиті,

            За шум весняних вод!

            За мир у всьому світі –

            Це значить: за життя,

            За руки працьовиті, 

            За матір і дитя!

         Прості та зрозумілі рядки поезіїМаксима Рильського і сьогодні хвилюють людей та закликають всіх і кожного боротися за мир -основу людського життя.

       

 

 

Година інформування "Вплив соціальних мереж на психіку людини"

В Новобузькій районній бібліотеці пройшла година інформування «Вплив соціальних мереж на психіку людини», для студентів Новобузькго аграрного коледжу.

Мета заходу — розкрити молоді всі аспекти соціальних мереж.


 

Працівники бібліотеки Кушнір Ольга Василівна і Томинець Ольга Сергіївна, разом зі студентами розглядали як переваги та перспективи, так і небезпеки, які несуть в собі соціальні мережі. Під час заходу бібліотекарі розповідали про шкідливі фактори, які виникають при тривалому перебуванні за комп’ютером та знаходженні в соціальних мережах, види шахрайства в Інтернеті. В результаті студенти дізналися про те, чого не варто робити на своїх сторінках, та шляхи вирішення проблеми, пов’язаних із залежністю від Інтернету.

 

 

Серед студентської молоді було проведено опитування, під час якого визначили якими основними мотивами для підлітків є використання соціальних мереж. Всі учасники отримали призи. 

Під кінець заходу всі зробили висновок: якщо з розумом користуватися соціальними мережами, вони можуть принести чималу користь.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com